Celodenní výlet po Haleakale

40 kilometrový sjezd hory

 • Cena vč. DPH:3 210 Kč
 • Cena bez DPH:3 081 Kč
Množství:

Celodenní výlet po Haleakale

Celodenní výlet po Hleakale na kole začíná tím že vás vyzvedneme kdekoliv v Wailea nebo Kanapali z hotelu nebo třeba výletní lodě, asi kolem 7 hodiny ráno. Potom se s vámi vrátime na naši cyklistickou základnu, ukážeme vám bezpečnostní video, naservírujeme vám kontinentální snídani. Pak už může začít váš výlet po Maui na kole tím, že vás zavezeme na vrchol Haleakala. Během cesty nahoru vám naši průvodci řeknou něco o historii a geologii Haleakaly, a také o jedineční fauně a flóře nevyskytujicí se nikde jinde na světě. Po té co dorazíme do návštěvního centra "Dům slunce" na vrcholu, tak vás zavedeme na okraj kde se můžete rozhlédnou po kráteru největšího vyhaslého vulkánu na světě. Poté sjedeme o 1000 metrů níže ke vstupu do národního parku. Zde vás vybavíme  dle vaší velikosti potřebným oblečením, chrániči, helmami a koly. Poté už může začít samotný sjezd hory na kolech kdy pojedeme po klikatých cestách, kolem ranče Haleakala a Kula. Vaše jedinečná vyjížďka pak bude pokračovat městy Makawao a Paia a dále až k Tichému oceánu kde skončíme na pláži u pobřežního města Paia. Při tomto "Celodenním výletě po Haleakale" můžeme zastavit v Kula Levandulové farmě v městečku Kula kde se můžete občerstvit nebo zajít na oběd. 


 • Provoz: Vyzvednutí lze naplánovat denně kolem 6 až 7 hodiny ráno.
 • Místo odjezdu: Vyzvedneme vás u většiny hotelů, najatého domu nebo výletní lodě.
 • Délka: Přibližně 8 hodin.
 • Vybavení: Columbia Sportswear větruvzdorné oblečení, rukavice, helma a moderní kolo (Volcano Chrome Cruiser bike).
 • Obsahuje: Snídaně v naší základně. Zdarma vás vyzvedneme a odvezeme zpět, kontinentální snídaně, Columbia Sportswear větruvzdorné oblečení, rukavice, helma a moderní kolo.
 • Menu: Káva, džus, pečivo
 • Omezení: Zrušení nejpozději 48 hodin před začátkem. Účastníkům musí být alespoň 12 let a vysocí 150 cm a vážin ne více než 130 kg. Není vhodné pro těhotné ženy. Zákaz potápění s výbavou den před výletem a nevhodné pro osoby se zdravotnímy problémy způsobenýmy nadmořskou váškou nas 3500metrů. Kdokoliv kdo neumí nebo nechce řídit kolo je vítán projet si trasu v naší dodávce.

  Klientům kteří by se rádi připojili ke členům rodiny nebo přátelům na tomto výletě ale nechtějí jet na kole nabízíme možnost výletu naším minubusem který pojede jako doprovodné vozidlo. 
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI