Okružní deluxe výlet helikoptérou kolem ostrova

Leťte před půl devátou ráno nebo po druhé hodině odpolene.

  • Cena vč. DPH:7 678 Kč
  • Cena bez DPH:7 370 Kč
Množství:

Okružní deluxe výlet helikoptérou kolem ostrova

Kombinace výletů do západního Maui a speciálu Hana Haleakala! Prohlédněte si celé Maui s jeho nezapomenutelnými skrytými udolími, úžasnými výhledy, členitým pobřežím a jeho vegetací, která místy připomíná prehistorickou džungli. Maui No Ka Oi znamená Maui je nejlepší.

Kombinuje výlet  západním Maui s prohlídkou oblas Hana Haleakala. Západní Maui je jedním z nejvlhčích míst naší planety. Vysoké vodopády a živé zelené údolí jsou poznávacímznamením tohoto úžasného sopečného ostrova. Pokud nám to počasí dovolí tak uvidíte: "Stěnu slz" se svými 17 vodopády, nejvyšší vodopád Maui s výškou přes 330 metrů. Uvidíte střediska Kaanapali a Kapalua a pak si prohlédnete staré město Lahaina se svým gigantickým velrybářským přístavem. Poletíme také nad údolími Launiupoko, Olowalu a Ukumehame. V neposlední řadě uvidíte také plantáže cukové třtiny a ananasu.

Vzneste se nad centrální Maui a vystoupejte až k největší spící sopce na světě, Haleakale (což znamená "Dům slunce"). Objevte tento obrovský kráter s měsíční krajinou uvnitř a škvátovými kužely tyčícími se do výšky až 300 metrů. Uvidíte také Kaupo a Ko'olau, obrovské toky lávy které vedou z kráteru až do moře. Skoro neobydlená "zadní strana" oblasti hana je domoven "Sedmi jezítek" a hrobu Charlese Lindberga. Dešťný les v Hana se rozpíná na skoro 500 kilometrech čtverečních kolem severního pobřeží Maui a je největším tropickým pralesem ve státě. Výlet obsahuje výhledy na staré město Hana, národní park Haleakala, Kipahulu, taro plantíže v Keanae, nádherné pobřežní vodopády a pláž Ho'okipa proslulou windsurfingem. Pokud je sezóna, je možné také pozorovat velryby.

Standartní sedadla:  Až 6 pasažérů rozsazených podle váhy kvůli rovnováze.

Sedadla první třídy: Dvě sedadla vedle pilota s extra místem pro nohy a ruce. maximální kombinovaná váha pasažérů první třídy je 180 kg


  • V provozu: Denně
  • Kam přijít: Kahului Heliport
  • Kdy přijít: 30 minut před odletem
  • Délka: 60 - 70 minut
  • Děti: Do 2 let věku mohou sedět na klíně rodičů zdarma

Omezení: Trasa letu a navšťívená místa podléhají závislosti na počasí. Při příchodu budete zváženi (pokud jste při objednávce zadali značně nižší váhu tak můžete být vyloučeni z letu bez nároku na vrácení peněz)

Zrušení objednané tůry je třeba provést minimálně 48 hodin před začítkem, aby jste dostali zpět peníze. Pro skupiny o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívená místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí. Účtujeme komfortní příplatek za každého pasažéra vážícího více než 108 kg.

Můžete si nechat udělat vidozáznam vašeho výletu: DVD video s vaším letem helikoptérou komentované a provázené pilotem můžete dokoupit za cenu $49.95 (asi 1350kč)

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI