Sjezd z Haleakala - Samostatný výlet na kole

40 kilometrový samostatný sjezd hory

 • Cena vč. DPH:1 849 Kč
 • Cena bez DPH:1 775 Kč
Množství:

Sjezd z Haleakala - Samostatný výlet na kole

Pokud chcete mít dostatek svobody a nezávislosti na ostatních při vašem výletu na kole, pak tato samostatná tůra po Haleakale je právě pro vás. Je to nejdelší z našich samostatných tůr po Maui dlouhá asi 40 kilometrů. Naši průvodci se s vámi setkají u kavárny Starbucks v nákupním středisku (Maui Market Place) v Kahului přibližně v 7 hodin ráno. Tato samostatná tůra obsahuje Doprovodné vozidlo s průvodcem po národním parku Haleakala a asi 40 kilometrový výlet na kole kde si sami určujete rychlost a tempo. Tůra začne tím že vás vyvezeme minibusem na vrchol Haleakaly. Po té co si prohlédnete návštěvní centrum zvané "Dům Slunce" (House of the Sun) a kráter Haleakala, může začít váš sjezd dolů z nadmořské výšky přibližně 2500 m. n. m. Přeš Ranč Haleakala, městečka Kula a Makawao až k parku u zátoky Paia který se nachází na severním pobřeží Maui. Zajistíme vám kontinentální snídaní při ceste na vrchol, kolo Volcano Chrome Cruiser Bike, Columbia Sportswear větruvzdorné oblečení, rukavice, helma a moderní kolo.

Po skončení vašeho výletu na kole vám zajistíme odvoz zpět ke kavárně Starbucks kyvadlovou dopravou. Odjezd je od parku u pláže Paia pravidelně v 1:30 a 2:30 odpoledne. Jezdcům kteří se na určené místo dostaví později než 2:30 bude účtováno 500 kč za osobní odvoz zpět.


 • V provozu: Denně začínáme v 7:00 ráno.
 • Odkud vyjíždíme: Starbucks kavárna v Maui Marketplace in Kahului 
 • ​Délka: Přibližně 8 hodin.
 • Vybavení: Columbia Sportswear větruvzdorné oblečení, rukavice, helma a moderní kolo Volcano Chrome Cruiser Bikes.
 • Obsahuje: Kontinentální snídaně při ceste na vrchol. Odvezeme vás také zpět do kavárny Starbucks odkud jsme vyjeli. Columbia Sportswear větruvzdorné oblečení, rukavice, helma a moderní kolo.
 • Menu: Káva, džus, pečivo
 • Omezení: Zrušení nejpozději 48 hodin před začátkem. Účastníkům musí být alespoň 12 let a vysocí 150 cm a vážin ne více než 130 kg. Není vhodné pro těhotné ženy. Zákaz potápění s výbavou den před výletem a nevhodné pro osoby se zdravotnímy problémy způsobenýmy nadmořskou váškou nas 3500metrů. Kdokoliv kdo neumí nebo nechce řídit kolo je vítán projet si trasu v naší dodávce.
  Klientům kteří by se rádi připojili ke členům rodiny nebo přátelům na tomto výletě ale nechtějí jet na kole nabízíme možnost výletu naším minubusem který pojede jako doprovodné vozidlo. 
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI