Hana Haleakala - Ranní výlet helikoptérou

Můžete letět před 8:30 ráno nebo po 14:00 odpoledne

  • Cena vč. DPH:5 521 Kč
  • Cena bez DPH:5 300 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hana Haleakala - Ranní výlet helikoptérou

Tato tůra nabízí skvělý výhled na velkolepý kráter Haleakala a vezne vás přes odlehlé části Maui s výhledem na městečko Hana, Sedm jezírek, krásné pobřežní vodopády a po cestě zpět uvidíte světově proslulou pláž Ho'okipa známou windsurfingem.

Vzneste se nad centrální Maui a vystoupejte až k největší spící sopce na světě, Haleakale (což znamená "Dům slunce"). Objevte tento obrovský kráter s měsíční krajinou uvnitř a škvátovými kužely tyčícími se do výšky až 300 metrů. Uvidíte také Kaupo a Ko'olau, obrovské toky lávy které vedou z kráteru až do moře. Skoro neobydlená "zadní strana" oblasti hana je domoven "Sedmi jezítek" a hrobu Charlese Lindberga. Dešťný les v Hana se rozpíná na skoro 500 kilometrech čtverečních kolem severního pobřeží Maui a je největším tropickým pralesem ve státě. Výlet obsahuje výhledy na staré město Hana, národní park Haleakala, Kipahulu, taro plantíže v Keanae, nádherné pobřežní vodopády a pláž Ho'okipa proslulou windsurfingem. Pokud je sezóna, je možné také pozorovat velryby, 

Standartní sedadla:  Až 6 pasažérů rozsazených podle váhy kvůli rovnováze

Sedadla první třídy: Dvě sedadla vedle pilota s extra místem pro nohy a ruce. maximální kombinovaná váha pasažérů první třídy je 180 kg


  • V provozu: Denně
  • Kam přijít: Kahului Heliport
  • Kdy přijít: 30 minut před začátkem výletu
  • Délka: 40 - 50 minut
  • Děti: Do 2 let mohou sedět rodiči na klíně ZDARMA

Maui se zrodilo před více jak 2 miliony let díky jednomu zaniklému vulkánu, jehož pozůstatky jsou dnes "Pohoří západního Maui" a vyhaslá sopka "Haleakala" tyčící se do výšky přes 3000 metrů nad úroveň moře. Pozorovat zde můžete také třívrstvý tropický dšťný prales s mohutnými zelenými údolími.

Klouzejte nad členitými vysokými útesy kolem větrného pobřeží (Moiokai má nejvyšší pobřežní útesy na světě). Vznášejte se vedle vysokých vodopádů a ve schovaných údolích.

OmezeníTrasa letu a navšťívená místa podléhají závislosti na počasí. Při příchodu budete zváženi (pokud jste při objednávce zadali značně nižší váhu tak můžete být vyloučeni z letu bez nároku na vrácení peněz)

Zrušení objednané tůry je třeba provést minimálně 48 hodin před začítkem, aby jste dostali zpět peníze. Pro skupiny o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívená místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí. Účtujeme komfortní příplatek za každého pasažéra vážícího více než 108 kg.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI