Výlet helikoptérou po západním Maui a Molokai

Pohoří západního Maui, kanál Pailolo a vodopády členitého severního pobřeží Molokai.

  • Cena vč. DPH:8 962 Kč
  • Cena bez DPH:8 603 Kč
Množství:

Výlet helikoptérou po západním Maui a Molokai

Poletíte kolem pohoří západního Maui a pak přeletíte kanála Pailolo aby jste mohli prozkoumat nádherné útesy a vodopády členitého severního pobřeží ostrova Molokai 

Pokud máte rádi vodopády a ještě více vodopádů, pak se vám západní Maui a Molokai budou jistě líbit. Čekají vás bujná údolí zařezávající se hluboko do horského masivu a vodopády padající údolími a z útesů na pobřeží. Tyto místa jsou tak izolované že si budete připadat jako ve Ztraceném světě.

  • V provozu: Denně
  • Kam přijít: Kahului Heliport
  • Kdy přijít: 30 minut před odletem
  • Délka letu: 60-65 minut
  • Děti: Do 2 let mohou sedět na klíně rodičů zdarma

Naši piloti jsou zkušení profesionálové s nalétanými tisici hodin a jsou cvičení podle vysokých standartů Majitele společnosti a vrchního pilota. Být nejlepší je jen první krok, naši piloti musí být také zábavnými průvodci znalí historii a geografii Maui, zdejší faunu a floru aby vás mohli informovat když poletíte nad touto úžasnou krajinou.

Kvalita a bezpečnost dělá rozdíl

V letectví jsou nejdůležitější kvalita a bezpečnost. V Air Maui je naším důkazem naše historie: Víc jak deset let perfektní bezpečnosti. To není štěstí nebo náhoda, je to kombinace profesionálních pilotů a nejlepších údržbářů našich strojů. 

Na konci každého dne je helikoptéra předána nové směně údržbářů. Naši FAA certifikovaní mechanici školení výrobcem prohlédnou a zkontrolují celou helikoptéru a ujistí se že každá součást a každý systém funguje správně a podle standartů kvality a bezpečnosti. Naše standarty jsou jednoduché, pokud stroj není perfektní, nikam neletí.

Omezení: Trasa letu a navšťívená místa podléhají závislosti na počasí. Při příchodu budete zváženi (pokud jste při objednávce zadali značně nižší váhu tak můžete být vyloučeni z letu bez nároku na vrácení peněz)

Zrušení objednané tůry je třeba provést minimálně 48 hodin před začítkem, aby jste dostali zpět peníze. Pro skupiny o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívená místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí. Účtujeme komfortní příplatek za každého pasažéra vážícího více než 108 kg.

 

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI