Lanai šnorchlování, Piknik na pláži & Plachtění

8:30 - 16:00

  • Cena vč. DPH:5 110 Kč
  • Cena bez DPH:4 905 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lanai šnorchlování, Piknik na pláži & Plachtění

Ve společnosit Stardust Hawaii jsme velice hrdí že můžeme oznámit přidání další destinace plachetních výletů se šnorchlováním, je jím exklusivní ostrov Lana'i. Známý též jako ananasový ostrov, Lanai nabízí mnoho skrytých tajemství jako jsou třpitiví delfíni v zátoce Manele s pláží s bílým pískem. Podvodní poklady přírody jsou tak unikátní, že Lanai bylo oceněno jako jedno z nejlepších 10 míst pro šnorchlování na celém světě. 

Vaše dobrodružství na palubě lodi začne v historickém přístavu v Lahaině nástupem v 8:15 ráno. Na palubě budeme servírovat luxusní kontinentální snídani zatímco si budete užívat výhled na ostrovy Maui, Molokai, Kahoolawe a Hawaii v dálce. Bílé písky a nedotčené vody zátoky Manele jsou naší polední destinací. Když dorazíme, objevíte jednu z nejkrásnějších pláží na Hawaji, pláž Hulopo’e. Užijte si polední piknik zatímco budete lenošit na travnatých matracích nebo se potápějte za krásami zátoky Hulopoe, jednoho z nejúžasnějších míst pro šnorchlování na Hawaji. Po cestě zpět většinou uděláme ještě jednu zastávku nedaleko Maui aby jste si mohli znovu zaptavat v křišťálově čisté modré vodě. Tato osvěžujicí pauza k plavání je jednou z pozorností které vám tento výlet k Lanai společnosti Stardust Hawaii nabízí.


V provozu: Pondělí - Sobota od 8:30 ráno, přijďte v 8:15am (Dny a časy se mohou lišit)
Kam přijít: Přístav Lahaina Harbor, Paragon slip
Délka: 7 Hodin
Vybavení: 15ti metrová plachetnice typu katamaran, vybavení pro šnorchlování v ceně
Obsahuje: Luxusní kontinentální snídaně, oběd formou pikniku, nápoje, pivo a víno, šampaňské & zákusky na cestě zpět do Lahaina
Omezení: Zrušení objednávky - do 2 návštěvníků nejpozději 48 hodin předem, 3 a více návštěvníků nejpozději 72 hodin předem. Děti plachtí za polovoční cenu. Děti do tří let plachtí zdarma. Maximálně 24 pasažérů na jeden výlet. Přineste si svetr nebo lehkou bundu. Výlet je závislý na počasí na Lanai. V případě potřeby určí kapitán alternativní destinaci výletu.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI