Lekce Kiteboardingu

Učte se s profesionálem.

  • Cena vč. DPH:5 392 Kč
  • Cena bez DPH:5 177 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lekce Kiteboardingu

Od roku 2007 nabízíme možnost nákupu a naučení během jedné zasávky u nás! S hrdostí můžeme říct že jsme nejlepší škola kitboardingu na ostrově Maui!

Naše lekce přizpůsobujeme na míru každímu klientovi z důvodu abychom maximalizovali efektivitu učení, zábavu a bezpečnost. Naši špičkoví instruktoři, vybavení nejvyšší kvality a žádané prostředí z nás dělá jedno z nejlepších kitingových center na světě.

Jsme nadšení profesionálové kteří chtějí z celého srdce poskytnout každému studentovi zábavu a bezpeřný a nezapomenutelný zážitek. Přizpůsobíme styl učení možnostem každého studenta. A uděláme i něco navíc abychom z tohoto zážitku udělali zlatý hřeb vaší dovolené.

Učíme studenty se postavit a jezdit rychleji než kterákoliv jiná škola na Maui. Děláme to nejen rychleji ale také bezpečněji! Naší hlavní priorotou je zajistit aby si naši studenti užili tento zážitek který pro ně bude bezpečný. A s našimi profesionálními instruktory budete mít ty nejlepší zážitky, za to ručíme.

Zaměřujeme se hlavně na trénink "jeden na jednoho" pozornost ke každému detailu což se dá naučit pouze během let profesionálních zkušeností. Naše unikátní technika učení je uzpůsobena pro zrychlené učení. Ať už jste začítečník nebo pokročilý kiter. každá lekce bude přizpůsobena vašim osobním potřebám.


  • V provozu: Denně od 11:00 do západu slunce, nebo pokud klesne rychlost větru pod 20km/h. 
  • Parkování & kam se dostavit: Setkáme se s vámi na adrese 111 Hana Hwy #108 v našem kiteboardingovém obchodě v Kahului. Přijďte asi 15 minut před časem vaší rezervace.
  • Vyzvednutí: Za poplatek asi 400kč jsme schopni naše studenty vyzvednout kdekoliv v Kahului a dovézt k nám. Pokud je to mimo oblast Kahului, cena za vyzvednutí a odvezení zpět je asi 900kč.
  • Délka: 3 hodiny profesionálních instrukcí
  • Vybavení: Vybavíme vá následujicím vybavení potřebným pro Kiteboarding: Kite, postroj, helma, držák a lana, bezpečnostní vesta, voděodolná vysílačka, pumpa, surfové prkno, voda na pití a profesionální kiteboardingový instruktor. 
  • Co potřebujete: Ručník & suché oblečení podle potřeby, plavky, sluneční brýle nebo klobouk podle potřeby, občerstvení krom vody, opalovací krém, oběd atd. 
  • Omezení & Požadavky: Věk od 12 do 80 let a váha od 25kg do 125kg. Pokud je účastníkovi méně než 18 let, je vyžadován podpis rodiče nebo zodpovědného dospělého přd začátkem lekce. Můžeme také učit dětl mladší 12 let ale to je hodnoceno individuálně podle potřeby. Zrušení nejpozději 48 hodin před začátkem.

  

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI