Let do Lanai & Molokai dva ostrovy najednou - Staňte se pilotem!

Minimálně dva pasažéři.

Leťte do velkolepé Lanai & Molokai

  • Cena vč. DPH:10 271 Kč
  • Cena bez DPH:9 860 Kč
Množství:

Let do Lanai & Molokai dva ostrovy najednou - Staňte se pilotem!

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání! Prohlédněte si útesy Molokai a nádherné vodopády ale první poletíte k velkolepému ostrovu Lanai. 

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Ze všech míst na světě si právě toto vybrali Gatesovi aby zde byli oddáni

Je to zde tak krásné, že Larry Ellison si zde koupil celý ostrůvek!  

Je možné si domluvit poletouvý briefing s pilotem u oběda.


  • V provozu: Pondělí až neděle 8:00 - 18:00 (časy se mohou lišit)
  • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
  • Délka: 3 hodiny
  • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
  • Obsahuje: Okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
  • Vyjímky: Žádné
  • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI