Luxusní výlet na ostrov Molokai

Levnější lety mimo špičku před 8:30 ráno a po 14:00 odpoledne

  • Cena vč. DPH:7 061 Kč
  • Cena bez DPH:6 779 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Luxusní výlet na ostrov Molokai

Uvidíte to nejlepší ze západního Maui a pak budeme sledovat velryby (pouze ve velrybí sezóně) při přeletu kanálu Pailolo po cestě za objevením nejvyšších vodopádů kolem vzdáleného a izolovaného severního pobřeží Molokai. Natočte si na video nejvyšší a nejstrmější pobřežní útes vysoký skoro 1000 metrů. Také uvidíte pomník otce Damiena na Kalaupapa a pak už se budeme vracet zpět přes pohoří západního Maui.

Udělejte si luxusní výlet za tím nejlepším ze západního Maui a pak pozorujte velryby při přeletu kanálu Pailolo mezi severovýchodním břehem Maui a východním břehem Molokai. V západním Maui se nachází jedno z nejvlhčích míst na planetě. Podle aktuálního počasí může tůra obsahovat: "Stěnu slz" se svými až 17 vodopády tekoucími zároveň a nejvyšší vodopád na Maui, také vodopády Honokohau vysoké asi 340 metrů. Uvidíte střediska Na Kaanapali a Kapalua. Proleťíte nad nejvyššími Hawajskými vodopády (mezi nimiž je Kahiwa se svými 530 metry) kolem severního odlehlého pobřeží Molokai. Zde vás také ohromí gigantický pobřežní útes, největší na světě. Objevíte také údolí Halawa se dvěma velkými a krásnými vodopády padajicími z hor. Poloostrov Kalaupapa na Molokai byl po mnoho let kolonijí malomocných (Hansenova choroba) a zde můžete také vidět pomník otce Damiena. 

Standartní sedadla:  Až 6 pasažérů rozsazených podle váhy kvůli rovnováze

Sedadla první třídy: Dvě sedadla vedle pilota s extra místem pro nohy a ruce. maximální kombinovaná váha pasažérů první třídy je 180 kg


  • V provozu: Denně
  • Kam přijít: Kahului Heliport
  • Kdy přijít: 30 minut před začátkem výletu
  • Délka: 55 - 65 minut
  • Děti: Do 2 let mohou sedět rodiči na klíně ZDARMA

Maui se zrodilo před více jak 2 miliony let díky jednomu zaniklému vulkánu, jehož pozůstatky jsou dnes "Pohoří západního Maui" a vyhaslá sopka "Haleakala" tyčící se do výšky přes 3000 metrů nad úroveň moře. Pozorovat zde můžete také třívrstvý tropický dšťný prales s mohutnými zelenými údolími.

Klouzejte nad členitými vysokými útesy kolem větrného pobřeží (Moiokai má nejvyšší pobřežní útesy na světě). Vznášejte se vedle vysokých vodopádů a ve schovaných údolích.

OmezeníTrasa letu a navšťívená místa podléhají závislosti na počasí. Při příchodu budete zváženi (pokud jste při objednávce zadali značně nižší váhu tak můžete být vyloučeni z letu bez nároku na vrácení peněz)

Zrušení objednané tůry je třeba provést minimálně 48 hodin před začítkem, aby jste dostali zpět peníze. Pro skupiny o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívená místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí. Účtujeme komfortní příplatek za každého pasažéra vážícího více než 108 kg.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI