Motocyklový výlet na vulkán Haleakala

Skvělé dobrodružství na motorce s profesionálními průvodci

  • Cena vč. DPH:11 529 Kč
  • Cena bez DPH:11 068 Kč
Množství:

Motocyklový výlet na vulkán Haleakala

Výlet na vyhaslou sopku Haleakala na motorce.

Už jste někdy přemýšleli že by jste si na motorce vyjeli sopku? Kráter Haleakala je největší horou Maui a tyčí se do výšky 3055 metrů nad mořem. Vypadá to na tu spíše jako na měsíci než na zemi. Náš výlet na motorce začne v Kahului na úrovni moře a zavede nás přes výstup na Haleakala do klidného vnitrozemí.

Vyrazíme do Poli Poli přes extrémně úzké a klikaté zatáčky zatímco budeme rapidně stoupat. Tyto cesty jsou snem každého motorkáře a jsou doplněny o unikátní výhledy. Kolem výšky 2000 m. n . m. se cesta změní na terénní a krajina přejde z lesnatého venkova na vulkanickou pláň plnou lávových kamenů a škváry. Cesta pokračuje dále klikatě nahoru na vrchol a při tom se vám naskytnou neuvěřitelné výhledy na Lanai, Molokini a také na Velký ostrov. Místy vám to přijde jako kdyby jste přistáli na Marsu a zkoumali jej na motocyklu! Pro tento výlet jsou vyžadovány zkušenosti s ježděním v terénu. Vyražte si prohlédnout to co má příležitost zažít tak málo místních, na této tůře na vrchol Haleakala.

Dobrodružné vyjížďky jsou pro jezdce starší 18 let s platným řidičským průkazem na motorku. Skupinové a soukromé výlety jsou možné po domluvě. Nemusíte si dělat starosti kam dáte jídlo a pití, na cestu vás vybavíme speciálním batohem Camelbak, který zajistí že zůstanete hydratovaní po celou dobu vyjížďky a unese i vaše jídlo.


  • Kam přijít: 230 Hana Hwy. Kahului, Hi 96732 
  • Kdy přijít: Úterý - neděle v 9:00 ráno 
  • Délka: 4+ hodiny
  • Obsahuje: Motocyklové vybavení, helmu, boty, klahoty a dres, sendvič a vodu.
  • Extra: GoPro kamera s 16GB kartou (za příplatek)
  • Požadavky a zrušení: Zrušení nejpozději 48 hodin před začátkem. Všichni účastníci musí být starší 18 let a mít platný řidičský průkaz na motocykl. Skupinové a soukromé výlety jsou možné po domluvě. Nemusíte si dělat starosti kam dáte jídlo a pití, na cestu vás vybavíme speciálním batohem Camelbak, který zajistí že zůstanete hydratovaní po celou dobu vyjížďky a unese i vaše jídlo. Tato tůra není určena pro těhotné ženy a osoby po vážném zranění krku nebo s vážnými zdravotními problémy.
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI