Motocyklové dobrodružství Hana deštným lesem

Nezapomenutelné výhledy a přátelští průvodci

  • Cena vč. DPH:11 529 Kč
  • Cena bez DPH:11 068 Kč
Množství:

Motocyklové dobrodružství Hana deštným lesem

Celodenní vyjížďka po deštném lese v oblasti Hana

Vybavte se v našem obchodě v Kahilui a vyražte na cestu za poznáním světově proslulých surfařských lokací kde vlny mohou dosahovat výšky až 15 metrů. Po cestě do oblasti Hana budeme zastavovat aby jste si mohli zaplavat pod vodopády a na unikátních plážích, také se podíváte hluboko do džungle. Cesta do Hana je jedna z nejklikatějších takže projet si ji na motorce je skvělý zážitek.

Tato slavná cesta je přezdívaná "rozvodová dálnice" a je to jedno z míst které musíte navštívit když budete na Maui. Jakým lepším způsoben než na allroad motocyklu! 620 zatáček a 59 mostů vás zavede do nedotčené části ostrova kde najdete bujný deštný prales, velké vodopády a dechberoucí scenérie které vám může nabídnout jen Maui. 

Jakmile projedeme Hana tak zamíříme na zadní stranu vulkánu Haleakala kde se terén drasticky změní terén z džungle na pusté pláně lávového původu. Tuto oblast navštěvuje minimum lidí a tak zůstala prakticky nedotčená od dob erupce ale hraje velkou roli v havajské historii. Zde sjedeme z cest a pojedme dolů do skrytých zátok a pláží a navštívíme jednu z nejméně prozkoumaných oblasí ostrova.

 Potom zase vystoupáme do vnitrozemí kde se krajina opět zmnění na zelený venkovský ráj. Budete mít výhledy na ostrovy Kahoolawe, Molokini, Lanai ale také na pohoří západního Maui jak nás cesta povede zpět do Kahului. Nabízíme špičkové moderní vybavení na motorku aby jste se cítili bezpečně, dále také nápoje aby jste měli dostatečný příjem tekutin a svačinu spolu s objedem.


  • Kam přijít: 230 Hana Hwy. Kahului, Hi 96732 
  • Kdy přijít: Úterý - neděle v 9:00 ráno 
  • Délka: 6-7 hodin
  • Obsahuje: Motocyklové vybavení, helmu, boty, klahoty a dres, sendvič a vodu.
  • Extra: GoPro kamera s 16GB kartou (za příplatek)
  • Požadavky a zrušení: Zrušení nejpozději 48 hodin před začátkem. Všichni účastníci musí být starší 18 let a mít platný řidičský průkaz na motocykl. Skupinové a soukromé výlety jsou možné po domluvě. Nemusíte si dělat starosti kam dáte jídlo a pití, na cestu vás vybavíme speciálním batohem Camelbak, který zajistí že zůstanete hydratovaní po celou dobu vyjížďky a unese i vaše jídlo. Tato tůra není určena pro těhotné ženy a osoby po vážném zranění krku nebo s vážnými zdravotními problémy.
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI