Okružní let nad okouzlujicím Maui & Hana - Staňte se pilotem!

Minimálně dva pasažéři.

  • Cena vč. DPH:20 542 Kč
  • Cena bez DPH:19 720 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Okružní let nad okouzlujicím Maui & Hana - Staňte se pilotem!

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání! 

"Nic není srovnatelné s tímto místem co se týče vodopádů, přírodních jezírek a oceánu v dálce."- Charles Lindbergh

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Na počest Charlese Lindberga poletíte po jedné z jeho nejoblíbenějších tras.

Vzlétnete z leťiště v Kahuli a zamíříte na severozápad ve výšce asi 500 metrů, budete plachtit nad Kapalua a potom poletíte na jih směrem ke Ka'anapali a Lahaině. Potom poletíte směrem k Wailea a Makena nad pozemky Oprah a přistanete na jihu Maui. Potom co vzlétnete zamáříte zpět na sever kolem úžasných vodopádů východního Maui.

Zamávejte křídly nad místem kde je pogřbený Lindberg na počest jeho památce.

Jak budete zpomalovat letadlo, připravíme se na přistání na světově proslulém letišti Hana Airport. Instruktor vás povede krok za krokem.

Potom se připravíte na vzlétnutí a odletíte do Kahuli nad pobřežím kde se začnete chystat na vaše druhé přistání. 


  • V provozu: Pondělí až neděle 8:00 - 18:00 (časy se mohou lišit)
  • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
  • Délka: 3 hodiny
  • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
  • Obsahuje: Okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
  • Vyjímky: Žádné
  • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI