Pilotův sen - Dvoudenní letecký zážitek!

  • Cena vč. DPH:148 803 Kč
  • Cena bez DPH:142 847 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Pilotův sen - Dvoudenní letecký zážitek!

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání!

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí, plachtění a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Seznam životních přání: Stát se pilotem - Splněno!

Pozoruhodný zážitek, příležitost která se vám naskytne jednou za život a to přistát na všech ostrovech Hawaje a přeletět zakázaný ostrov Niihauu. 8 letišť ve dvou dnech.

1 Den

Vzlétnete z Maui a poletíte k přistání a vzletu na Kona (PHKO). Potom přeletíte kolem vulkánu! Budeme plachtit nad kávovými háji na Velkém ostrově po cestě do Hilo (PHTO), potom sletíme kolem pobřeží Hamakua a přeletíme k východnímu Maui a přistaneme a vzletíme v Hana (PHHN). Následuje přímý let na Lanai (PHNY).

Na konec odletíme z Lanai a poletíme do Kalauapapa k přistání a vzletu. Sestoupíme do výšky 500 metrů kolem majestátních vodopádů na Molokai a přistaneme na Maui (PHOG).

2 Den

Odletíme z Maui a poletíme k Niihau - "Zakázanému ostrovu" (záleží na počasí a povolení) a potom poletíme kolem části pobřeží Kauai a přistaneme v Lihue ke krátkému odpočinku a občerstvení.

Potom do Honolulu, Pearl Harbour a opět přestávka. Po odletu z Honolulu zamíříme k přistání a vzletu na Molokai. Na konec si dáme ještě jednou přelet pobřeží Molokai kolem vodopádů a pak už přistaneme na Maui. 

Celková doba letu: Přibližně 7 hodin

Nezapomeňte doma cvičit na počítači na vašem simulátoru létání!


  • V provozu: Pondělí až neděle 10:00 - 16:00 (časy se mohou lišit)
  • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
  • Délka: 2 dny
  • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
  • Obsahuje: Oběd, okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
  • Vyjímky: Žádné
  • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI