Transport mezi Letištěm Kahului a Wailea, Kihei nebo Makena

Luxusně vybavené limuzíny a výkonné sedany.

 • Cena vč. DPH:5 880 Kč
 • Cena bez DPH:5 645 Kč
Množství:

Transport mezi Letištěm Kahului a Wailea, Kihei nebo Makena

Máme pro vás velmi dobře udržované, luxusně vybavené limuzíny a výkonné sedany. Zaměstnáváme kvalifikované, profesionální řidiče a jsme naprosto odhodláni uspokojit všechny vaše potřeby v průběhu Vaší dovolené v havajském ráji.

 • Executivní Sedan pro 2 osoby se zavazadly - speciálně navržený Lincoln Town Car je v první řadě, velký. Je prodloužený aby vám poskytnout větší prostor pro nohy a maximální komfort. Má příjemný interiér a masivní kufr. Hlavním cílem vozu je přepravovat cestující na místo určení tiše a pohodlně. Mezi vybrané funkce patří dvouzónová automatická klimatizace s vlastním ovládáním, kožené autopotahy, zvukový systém a vkusný interiér. Konzole zadního sedadla na mnoha vozidlech je vybaven mobilním telefonem, je zde také ovládání klimatizace, silné lampičky, napájecí body, sklápěcí stůl pro laptop a DVD přehrávač (k dispozici u některých vozidel), takže můžete podnikat, jak budete cestovat. Jsou zde také ​​elektrické ovládací prvky pro předním sedadla aby jste mohli upravit stůl nebo vytvořit větší prostor pro nohy. Zadní prostor obsahuje chladič pro vodu a nápoje a také koše na odpadky.
   
 • Limousine pro až 5 osob se zavazadly - limuzína je způsob, jak cestovat ve velkém stylu, nebo slavit zvláštní příležitosti, zatímco jste na Havaji. Jsme vybaveni speciálně navrženým modelem pro 8 osob. K vybavení patří: Chladící box na láhve se sklenicemi, volitelně zásobený bar, osvětlení dle nálady, dělící zástěna, TV s DVD, premium stereo zvukový systém s CD přehrávačem.
   
 • SUV pro až 5 osob se zavazadly - s dostatkem místa pro nohy a zavazadla. Sportovní užitkové vozy (SUV) nabízí perfektní kombinaci pohodlí a stylu. Jsme vybaveni vozidly Lincoln Navigator, GMC Suburbans a Denali, z nichž každá nabízí obrovský prostor pro sezení a zavazadla. Jsou vybaveny koženými sedadly, prémiovým zvukovým systém s CD přehrávačem, dvojím ovládáním klimatizace. SUV je také vynikající a bezpečná volba pro nepříznvé počasí, s výkonným motorem V-8 a pohonem všech kol. Tato vozidla jsou preferovanou metodou pro přepravu na  Maui, Kauai a Big Island na Havaji.
   
 • Van až 7 osob se zavazadly - účinný způsob pro přepravu 10 až 14 cestujících, zejména na krátké vzdálenosti. Výkonný van je chytrou volbou. Konfigurace sedadel se může lišit v závislosti na množství zavazadel.
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI